Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Stereotypy seksualne

September 17, 2015 - 9:13 am No Comments

Miłość jest chorobą?

Prawda

Miłość figuruje na liście chorób Światowej Organizacji Zdrowia pod oficjalną nazwą „zaburzenie nawyków i popędów”. Towarzyszą jej kleptomania, piromania i uzależnienie od hazardu. Badaniem miłości, jako choroby zajmuje się mnóstwo naukowców, takich jak np. włoska psychiatra Donatella Marazziti Uniwersytetu w Pizie. Udowodniła ona, że u osób zakochanych poziom serotoniny związku chemicznego, wpływającego na sen, popęd seksualny i agresję jest identyczny jak u osób cierpiących na psychozę maniakalno-depresyjną, czyli jedno z najcięższych zaburzeń psychicznych…!!!

Przed okresem kobiety ściemniają, że nie mają ochoty na seks?

Nieprawda

Niestety w tej kwestii panie mają twarde medyczne dowody i nie jest to ściema. Przyczyną są po prostu obolałe piersi. W dużym uproszczeniu chodzi o to, że przed okresem kobiecy organizm rozpoczyna bardzo intensywną produkcję estrogenu, który powiększa kanaliki piersiowe i progesteronu powiększa on płaciki gruczołu sutkowego. A to wszystko jest źródłem bólu, który jest jeszcze większy, jeśli dziewczyna spożywa kofeinę. W takich momentach lepiej nie zapraszaj ślicznotki na kawę, bo i tak nie skończy się to seksem.

Wielka klata, mały członek?

Prawda.

Wszystko się zgadza, jeśli mówimy o osobach używających sterydów, czyli syntetycznych pochodnych testosteronu. Wywołują one mnóstwo efektów ubocznych, takich jak podniesiony poziom agresji czy  wzmożony popęd seksualny. Niestety zmniejszają także ilość i jakość plemników, prowadzą do impotencji oraz atrofii, czyli kurczenia się jąder. Naukowcy dowiedli tego ponad wszelką wątpliwość, tak, więc lepiej nie słuchaj kumpli z siłowni, twierdzących, że sterydy wcale nie są szkodliwe.

Zmazy nocne są zarezerwowane wyłącznie dla facetów?

Nieprawda.

Już w XIX wieku lekarze przyznali, że także kobiety mogą doznawać niekontrolowanych nocnych orgazmów. Owe grzesznice, budzące się rano z mokrymi majtkami, starano się leczyć przy pomocy makabrycznych przyrządów, którymi ściskało się cipkę na noc. W latach 50 ubiegłego wieku amerykański biolog Alfred Kinsey udowodnił, że takie orgazmy to naprawdę powszechna sprawa. Okazało się, że nocnych orgazmów doświadcza 40 % kobiet, choć w przypadku facetów to 90 %. Tak, więc jeśli twoja dziewczyna przez sen zaczyna krzyczeć „dochodzę, dochodzę”, to wiedz już, że raczej nie śni się jej bieg, lecz coś o wiele bardziej pieprznego.

Odgłosy wydawane przez pochwę w czasie stosunku oznaczają chorobę?

Nieprawda.

Podczas seksu twój penis działa niczym tłok w siłowniku pneumatycznym przy każdym pchnięciu wbija do pochwy powietrze, które następnie wydostaje się na zewnątrz. I wówczas cipka wydaje takie właśnie odgłosy, które mogą śmieszyć lub zawstydzać. Fachowo nazywa się je „seksownymi pryknięciami”. I jest to zupełnie normalna i zdrowa sprawa.

W momencie śmierci doznaje się wzwodu?

Prawda.

Nie dzieje się tak zawsze, lecz jednak erekcja pośmiertna jest makabrycznym faktem. Najczęściej zdarza się ona w przypadku powieszenia, tłumaczy się to uszkodzeniem rdzenia kręgowego bądź móżdżku. Nie tylko do wzwodu, a nawet wytrysku może doprowadzić niemal każda nagła przyczyna śmierci. Dodatkowo po zgonie na penisa działają rozmaite zmiany pośmiertne, czyli przekrwienie opadowe i gromadzenie się w tkankach kwasu mlekowego.

Leave a Reply