Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Sex w aucie

November 21, 2016 - 12:08 pm No Comments

Jak na dużą niewygodę i ryzyka podejrzenia przez wścibskie gapiów, seks w samochodzie jest bardzo popularny i dość często praktykowany.
Sex w aucie nie jest najwygodniejszy. Nigdy nie wiadomo co zrobić z nogami, jak się ułożyć, w jakiej pozycji to robić, co zrobić z drążkiem zmiany biegów, jak się w ogóle rozebrać, by był dostęp do najważniejszych części ciała i jak zaparkować, by uniknąć niechcianych podglądaczy.

Mimo wszystkich niewygód i tak lubimy uprawiać seks się w samochodzie. Potwierdzają to badanie naukowe. W tym celu naukowcy przepytali 800 studentów obojga płci, czy i jak często zdarza im się uprawiać sex w samochodzie. Okazało się, że ponad 60% mężczyzn i 60% kobiet ma takie doświadczenia. Są to naprawdę duże liczby, zważywszy na mnogość innych miejscówek.

Samochód okazał się też całkiem popularnym miejscem na utratę dziewictwa na tylnym siedzeniu auta swój pierwszy raz miało aż 16 % spośród tych, którzy kiedykolwiek uprawiali sex w aucie. Po głębszym zastanowieniu nad tym, musimy stwierdzić, że zdecydowanie
coś w tym wszystkim jest. W końcu dreszczyk emocji i wszystkie niedogodności schodzą na dalszy plan. Nie przeszkadzają nawet zadrapanie łokcie i kolana.

Leave a Reply