Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Seks rano czy wieczorem

December 10, 2014 - 2:19 pm No Comments

Pora dnia nie ma znaczenia, kiedy uprawiamy seks. Najważniejsze jest, żeby kobieta i mężczyzna mieli na to ochotę i czerpali radość ze zbliżenia.

Sex zaraz po przebudzeniu to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia, sprzyja przede wszystkim mężczyznom. Właśnie u nich nad ranem poziom testosteronu jest bardzo wysoki. Igraszki o tak wczesnej porze dotleniają, pobudzają organizm, przyspieszają przemianę materii, która po nocy jest spowolniona. Działa lepiej niż kawa, zwiększają odporność organizmu na bakterie i wirusy. Równie dobrze może zastąpić poranną gimnastykę. Rola hormonów jest tutaj bardzo ważna, wśród nich przeważają endorfiny, tzw. hormony szczęścia, które wprawiają nas w dobry nastrój na cały dzień.

Natomiast kobiety mają największą ochotę na seks wieczorem. Odpowiadają za to hormony, nasze panie będą, więc usatysfakcjonowane dłuższą grą wstępną. Wieczory są romantyczne, zwykle mamy wtedy więcej czasu na przygotowanie dłuższej kąpieli we dwoje, zapalenie świeczek czy włączenie romantycznej muzyki. Poza tym podczas seksu można spalić nawet kilkaset kalorii, więc taka przyjemności, po całym dniu zastąpi nam trening.

Wyjdźcie z sypialni, kochajcie się w łazience, kuchni, a także poza domem. Róbcie to w czwartek podobno to najlepszy dzień na seks, a najlepszą porą roku jest, co ciekawe, zima. Bądźcie spontaniczni, sex można uprawiać w każdej chwili. Jeśli macie na to ochotę, po śniadaniu lub w czasie kolacji, nie ma, na co czekać…

Leave a Reply