Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Seks przyjaciel

October 16, 2015 - 9:31 am No Comments

Coraz bardziej modnych układach FWB (friends with benefits, czyli przyjaciele z korzyściami). Otóż seks przyjaźń jest podobny do standardowego związku damsko-męski, lecz bez… jego wad.

Poznaj najważniejsze zasady FWB:

1. W każdej sekundzie musicie pamiętać o podstawowej zasadzie uprawianie seksu nie czyni z was pary.

2. Podczas waszych spotkań liczy się tylko seks. Nie jesteście parą, więc nie możecie chodzić na randki do kawiarni albo kina. Nie chodzi też o przyjaźń, nie spotykacie się po to, aby pograć w Scrabble albo porozmawiać o płytach. Wyłącznie seks!

3. Uprawiacie seks, ale nie zasypiacie razem!!! Już po wszystkim osoba, która przyszła w gości, koniecznie wraca do domu. Zakazane jest romantyczne zasypianie „na łyżeczkę” i wspólne śniadanie następnego poranka.

4. Wprowadźcie limit długości spotkań np. czas każdego z nich nie może przekroczyć 3 – 4 godzin. To pozwoli zachować samodyscyplinę, skupiać się na seksie, a nie czułościach i romantycznych chwilach. Robicie to, co macie zrobić i rozchodzicie się.

5. Nie masz prawa do zazdrości. Nie możesz robić żadnych scen, jeśli zobaczysz ją z innym. Pamiętaj ona nie jest twoją dziewczyną!!!! 

6. Bądź dyskretny. To, co was łączy to wyłącznie wasza sprawa.

7. Nie dzwonicie do siebie, nie piszecie maili albo SMS-ów po to, aby zapytać, co słychać u drugiej osoby albo żeby powiedzieć, że tęsknicie. Takie rzeczy są zarezerwowane dla związków. Kontaktujecie się wyłącznie po to, aby umówić się na seks.

8. Seks przyjaciółki nie powinieneś szukać w kręgu twoich dotychczasowych znajomych. Po jakimś czasie zazwyczaj prowadzi to do niepotrzebnych komplikacji. Idealnie, jeśli od początku waszej znajomości sytuacja będzie jasna, spotykacie się wyłącznie dla seksu.

9. Nie poznajesz jej ze swymi przyjaciółmi. Koniecznie oddziel świat swoich znajomych od seks przyjaźni. Oczywiście nie ma mowy o przedstawieniu jej rodzicom!!!!

10. Nie snuj planów, nie patrz w przyszłość. W układach seks przyjacielskich liczy się tu i teraz. Jeśli druga osoba będzie miała zamiar skończyć układ, nie możesz błagać, aby zmieniła zdanie, dopytywać, co się stało, to jej prawo.

11. Jeśli masz seks przyjaciółkę, a poznasz inną dziewczynę, z którą chciałbyś stworzyć normalny związek, powinieneś obie o tym poinformować. Tej pierwszej nie powinno to przeszkadzać. Ta druga zapewne wpadnie w szał i cię rzuci!!!

12. Zawsze używaj prezerwatywy, pamiętaj, że w takim układzie ona ma prawo sypiać z innymi!!! A do tego nie musisz jej wierzyć, że naprawdę bierze pigułki antykoncepcyjne.

I jak, czy wierzysz już w przyjaźń między kobietą i mężczyzną?

Leave a Reply