Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Seks oralny: szczyt intymności

October 15, 2011 - 5:08 pm No Comments

Bardzo często staje się źródłem konfliktów w związku, ale nie takiego, na jakim nam zależy. Większość mężczyzn chce pieścić i być pieszczonymi. Wiele pań sądzi, że całowanie narządów płuciowych przekracza pewne granice przyzwoitości.

Fantazja podpowiada wiele możliwości na wykorzystanie ust i języka w miłości erotycznej. Najwiękrze emocje budzi jednak pieszczenie genitaliów. Całowanie lub lizanie łechtaczki, warg sromowych czy wejścia do pochwy nazywa się cunnilingus, pieszczoty penisa i jąder to fellatio.

Dotyk oralny jest najprawdopodobniej najbardziej intymną aktywnością seksualną, wymagającą pełnego wzajemnego zaufania i akceptacji partnerów, zarówno w sferze emocji jak i fizycznej. Darmowe anonse erotyczne. Mogą dać nie do porównania z niczym satysfakcję zarówno biorcy, jak i dawcy, ale pod jednym warunkiem, że partnerzy są ze sobą naprawdę blisko. Ciężko sobie wyobrazić maksymalnie przyjemny, nieskrępowany seks oralny z przypadkowym partnerem. To doskonała zabawa dla dwojga pragnących się ludzi, którzy znają już swoje ciała i nie mają przed sobą nic do ukrycia. Wtedy w taki sposób można wzajemnie rozbudzać wrażliwość seksualną i doprowadzać partnera do niesamowitego orgazmu. Zatem nie spiesz się z oralnym rozpoczęciem życia seksualnego. Trzeba być naprawdę pewnym swojego partnera.

Leave a Reply