Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Seks interes

August 3, 2015 - 9:46 am No Comments

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej sprzedaje się sex. Półnagie panie reklamują dosłownie wszystko, a filmy porno zarabiają miliony dolarów rocznie. Żeby zarobić pieniądze wystarczy mieć dupę, cycki, dobry pomysł, a najlepiej jedno i drugie. To biznes, o jakim nie słyszeliście.

Dziewictwo

Czekać z utratą dziewictwa na tego, kogo się kocha ? Jeśli można zrobić to z tym, który zapłaci więcej. Do takiego wniosku doszła 22-letnia Natalie Dylan z San Diego w Kalifornii i całkiem jej się to opłaciło jej dziewictwo, wystawione na aukcji domu publicznego, osiągnęła zawrotną sumę 2,5 mln dolarów! Warto podkreślić, że akcja rozdziewiczenia odbyła się w słusznej sprawie, bowiem dziewczyna postanowiła zdobyć pieniądze na studia. Teraz może studiować do końca życia.

Rabat dla staruszków

Niemcy na starość to mają dobrze. Dostają wysokie emerytury, wycieczkują się po całym globie, a w wolnych chwilach mogą jeszcze zaliczyć burdele ze zniżką seniora. W jednym z domów publicznych w Kolonii powstała oferta dla klientów, którzy skończyli 65 lat. Teraz dziadkowie mają młode cycki na wyciągnięcie ręki i mogą bzykać do woli. Chwile rozkoszy po 50 % rabacie, będzie kosztowała ich jedynie 25 euro… By otrzymać zniżkę, wystarczy pokazać dokument potwierdzający wiek. Mamy tylko nadzieję, że żaden emeryt nie dostanie zawału serca z nadmiaru wrażeń…

Dla rowerzystów

Dziwi cię pomysł Niemców z burdel-zniżką dla emerytów, ciekawe, co powiesz na kolejny pomysł domu rozpusty, a mianowicie berlińskiego Maison d’Envie, który rabaty rozdaje rowerzystom…Pomysł ten jest próbą przyciągnięcia nowych klientów, bowiem w dobie kryzysu są oni pożądani. Dodatkowo promowany jest ekologiczny tryb życia i wysiłek fizyczny. Nie ma to jak przyjemne z pożytecznym – w końcu seks to zdrowie…!

Siła prezerwatywy

Na zakończenie pytanie-zagadka: Co ma wspólnego seks z pryszczami? Jak się okazuje bardzo wiele…Produkująca prezerwatywy firma Population Services z Kambodży całkiem niechcący doprowadziła do rewolucji w dziedzinie kosmetologii. Okazało się, że ich produkt, prezerwatywy Number One Plus są istnym serum do twarzy, ponieważ zawarty w nich lubrykant skutecznie i szybko zwalcza pryszcze. Teraz nastolatki mogą bez skrępowania nosić gumki nawet do szkoły…

Leave a Reply