Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Rekordzistki w powiększaniu piersi

August 16, 2016 - 10:17 am No Comments

26 kilogramów może ważyć małe dziecko, ale i same kobiece piersi!!!! Tak jest w przypadku Chelsea Charms, światowej rekordzistki w kwestii rozmiaru powiększonego biustu. Ta trzydziestokilkuletnia kobieta przebyła 3 zabiegi plastyczne poprawiające wygląd piersi, ale nadal jest to dla niej za mało. Zastosowane u niej implanty pozwalają (dzięki regularnemu używaniu pewnej, szerzej nieznanej substancji) systematycznie zwiększać rozmiar biustu. Pani ta najwyraźniej jest zadowolona ze swojego postępowania, ale czy uzyskanymi efektami rzeczywiście można się tym szczycić…

Sheylę Hershey kilka razy powiększała piersi, mimo to chciała więcej przeszkadzało jej jednak w osiągnięciu celu teksańskie prawo, które reguluje ilość wprowadzanych do biustu wypełniaczy. Modelce udało się jednak obejść te przepisy, udała się po prostu do Brazylii, z której też pochodziła. Determinacja godna podziwu, kobieta jednak zapłaciła dość wysoką cenę. Zabieg powikłany był bowiem infekcjami, przez które zaszła konieczność usunięcia wszystkich implantów. Oprócz tego niewiele brakowało do pojawienia się konieczności amputacji piersi. Doskonały przykład tego, jak biustu NIE powiększać.

Beshine w skrócie można określić jako od B do Z bo właśnie na rozmiarze Z skończyło się u tej kobiety. Jedna jej pierś waży około 10 kilogramów. Od dźwigania takich ciężarów rozpoczynają się treningi wielu osób. Ćwiczy, aby usprawnić mięśnie grzbietu, żeby były one w stanie dźwigać jej biust. Co prawda efektem jej postępowania jest to, że nie może spać na brzuchu i ma problemy ze znalezieniem dla siebie ubrań, ale zainteresowanie otoczenia ponoć rekompensuje jej wszelkie niedogodności.

Lacey Wildd same piersi powiększała z 12 razy, łącznie przebyła ponad 30 różnych operacji plastycznych. Wydała na poprawianie swojej urody ponad 250 tysięcy dolarów.

W 2011 roku gwiazda branży erotycznej Echo Valley, zginęła w wypadku samochodowym. Incydenty drogowe są dość powszechne, tutaj jednak do śmierci kobiety doszło przez niezapięcie pasów bezpieczeństwa. Zapomniała…? Nie nie mogła ich zapiąć przez zbyt duży rozmiar piersi…

Okazuje się jednak, że implanty mogą również uratować ludzkie życie! W trakcie pracy kobieta uczestniczyła w strzelaninie. Lydia pozostała przy życiu dzięki temu, że fragmenty pocisku nie zdołały uszkodzić jej narządów wewnętrznych zatrzymały się one bowiem w obrębie implantu piersiowego. W tej sytuacji można chyba powiedzieć, że ta pani miała po prostu bardzo dużo szczęścia. W końcu w opisach zabiegów powiększenia piersi nie znajdują się informacje o tym, że implanty mogą spełniać rolę kamizelki kuloodpornej.

Co motywowało kobiety? Nie wiadomo, można tylko podejrzewać, że części z nich przydałyby się wizyta w gabinecie psychologicznym. Właściwie dobrane implanty piersiowe mogą poprawić zarówno kobiecą urodę, jak i pewność siebie. Wystarczy kierować się umiarem, a uzyskane rezultaty nie będą wtedy budzić zażenowania czy śmiechu innych ludzi. Odpowiedni dobór implantów może sprawić, że piersi nadal będą wyglądać naturalnie.

Leave a Reply