Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Ogłoszenia towarzyskie lepsze niż roksa i odloty

January 5, 2012 - 3:29 pm No Comments

Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie.  Byłem w sporym centrum handlowym, dochodziła godzina dwudziesta pierwsza. Pojechałem tam kupić sobie jakiś sweter, jednak nic mi się niepodobało. Postanowiłem zajrzeć do kina, które jest na ostatnim piętrze i zobaczyć repertuar. I napotkałem ją.

Śliczną koleżankę z uczelni, stała z pewną niepewnością w kolejce do kasy. Nie spostrzegła mnie, przyglądała się na jakiś plakat. Wszedłem, ale tak by mnie nie zauważyła. Była sama, nie widziałem żeby przyszła z jakimś przyjaciółmi. Stwierdziłam, że to bardzo dziwne, w końcu nie chodzi się raczej do kina samemu. Ogłoszenia towarzyskie. Chciałem podejść do niej i stwierdziłem, że w końcu raz się żyje i trzeba korzystać z okazji jakie daje nam życie. Dlatego wychodzę z cienia i podchodzę do niej. Ona się na mnie spojrzała, a ja na chwilę zastygłem. Ogłoszenia towarzyskie. Była strasznie piękna, na sobie miała krótka spódniczkę i bluzeczkę z ogromnym dekoltem. Skąd się takie dziewczyny biorą… Była moją dobrą kumpelą, znaliśmy się przez kilka lat. Spytała się mnie czy nie chciałbym obejrzeć z nią filmu. A ja… po chwili zastanowienia, zgodziłem się. Miałem w sumie sporo czasu.

Po kilkunastu minutach weszliśmy na salę kinową. Co śmieszne, film okazał się filmem dla dorosłych i to takich z serii mocno przesiąkniętych erotyką. Ogłoszenia towarzyskie lepsze niż roksa i odloty. Gdy tak siedzieliśmy, ona zaczęła mnie dotykać w okolicach falusa. Strasznie mnie to podnieciło, serce bardzo przyspieszyło. Zaraz po tym zdarzeniu ona się zaśmiała dosyć głośno i spytała czy nie chciałbym do kibla.

Portal typu Roksa.

Bez słów tam poszliśmy. Zaczęło się. Zamknęliśmy się w kabinie, i wyjęła mojego penisa, póżniej wzięła go w usta. Lepsze niż roksa. Szczęśliwie od razu nie skączyłem, ale bardzo musiałem się powstrzymywać. Na finisz  spuściłem się jej na twarz.

Marzę, że jeszcze się kiedyś spotkamy.

 

Leave a Reply