Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Objaw Niedopchnięcia

October 1, 2015 - 10:49 am No Comments

Gdy twoja kobieta marudzić i zrzędzić jak opętana to wiedz, że coś się dzieje. I wcale nie jest to okres, tylko po prostu Objaw Niedopchnięcia.

Gdyby zapytać mężczyznę, kiedy kobieta jest rozdrażniona i nieznośna, większość odpowiedziałaby zapewne: „gdy ma okres”. Wtedy też należy omijać ją szerokim łukiem, a najlepiej zamknąć się w pokoju.

Nic bardziej mylnego. Jeśli twoja kobieta ma niekontrolowane napady złości i czepia się bez powodu, śmiało można podejrzewać, że cierpi na Syndrom Niedopchnięcia. W takim wypadku, jedyne, co jest w stanie ją zaspokoić to… ostre rżnięcie. Zamiast stać bezczynnie zlituj się nad potrzebującą i czym prędzej udziel jej pomocy. Przecież  nie będziesz patrzeć jak cierpi.

Naukowcy już dawno dostrzegli liczne korzyści płynące z seksu. Poprawia on naszą kondycję, pogłębia więzi między partnerami, a nawet powoduje, że cera jest zdrowa, a włosy lśniące. Co więcej, podczas bzykania uwalniane są hormony łagodzące stres i ból, takie jak endorfina. Poza tym niezaspokojenie potrzeby seksualnej może prowadzić do frustracji i powstawania napięć w relacjach z innymi ludźmi.

Leave a Reply