Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Lekcja Francuskiego

March 7, 2016 - 4:02 pm No Comments

Przede wszystkim trzeba nabrać pewności siebie. Nawet, jeśli na początku nie zrobisz tego idealnie, mężczyzna i tak będzie uważał seks oralny w Twoim wykonaniu za najwspanialszą rzecz na świecie. Uświadom to sobie, a reszta przyjdzie z łatwością. Przepis na udany seks oralny jest niezwykle prosty: Twój partner kładzie się na plecach, rozchyla nogi, a Ty klękasz między nimi i… bierzesz penisa do ust. Możesz zacząć też od całowania i lizania, a dopiero potem otoczyć członek wargami.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie to uczucie, gdy trzymając prącie w buzi, poruszasz głową w górę i w dół, spróbuj takiej stymulacji na swoim palcu. Kiedy odpowiednio silnie zaciśniesz usta (byle bez gryzienia!), przy każdym ruchu w górę w Twojej buzi wytwarza się ciśnienie i jest to bardzo przyjemne dla partnera. Nie wsuwaj członka zbyt głęboko do ust, bo możesz się zakrztusić (sztuczki z głębokim gardłem zostaw sobie na później). Poza tym najwrażliwsza część penisa to żołądź, wystarczy więc, że będziesz zanurzać go w buzi na głębokość najwyżej kilku centymetrów.

Możesz wzmocnić wrażenia mężczyzny: obejmij trzon penisa ręką i masuj go, przesuwając i napinając napletek w tym samym tempie, w jakim poruszasz głową. Przerwij czasem ssanie, by koniuszkiem języka muskać wędzidełko (fałd skórny łączący napletek z żołędzią), czubek penisa lub by badać nim jego koronę. Zresztą rób to, co Ci tylko przyjdzie do głowy. Nie zapominaj o jądrach – możesz je masować i lekko ugniatać podczas ssania członka lub skupić się na chwilę wyłącznie na nich: brać je do ust, lizać, całować i ssać (w tym czasie stymulując penis ręką).

Miłej zabawy!

Leave a Reply