Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Fantazje kobiet

November 12, 2015 - 4:48 pm No Comments

Nie przyznają się przed tobą do wielu pragnień. Czekają, aż sam je odkryjesz. Czasem wolą, byś o nich nie wiedział. Co siedzi w kobiecie? Jakie kosmate myśli przechodzą przez jej śliczną główkę?

Kiedy zapytać je wprost, rzadko, która będzie miała śmiałość odpowiedzieć szczerze. Jeśli już zechce odkryć karty, usłyszysz mocno okrojoną i delikatną wersję. Pikantne szczegóły zachowa dla siebie, gotowa podzielić się nimi najwyżej z zaufaną przyjaciółką. Lęk o to, że ocenisz ją, jako wulgarną i zbyt swobodną panienkę jest znacznie silniejszy od pragnienia realizacji fantazji. Nie spodziewaj się, więc w rozmowie żadnych rewelacji. Oczywiście, nie zaszkodzi spróbować. Z pomocą alkoholu na pewno będzie łatwiej skłonić dziewczynę do zwierzeń. Upojna noc seksu również może rozgrzać jej zmysły do tego stopnia, że nie zapanuje nad swym językiem. Wtedy będziesz miał szansę usłyszeć wiele ciekawych rewelacji…

Tęsknota za nieznanym

Przede wszystkim kobiety marzą o tym, czego jeszcze nie spróbowały. Dlatego ich potrzeby potrafią znacznie różnić się od siebie. Ochotę na zakazany owoc ma jednak każda z nich bez wyjątku. Myśl, że mogłyby doświadczyć czegoś, co przekracza pewne tabu lub łamie zasady, podnieca bardziej niż są w stanie przyznać się przed sobą.

Obcy

Spośród najbardziej pospolitych pragnień wyróżnić można seks z nieznajomym. Czekam, aż w końcu jakiś odważny facet podejdzie do mnie i zaproponuje mi łóżko prosto z mostu. Panowie, jak długo jeszcze…?! Panie podkreślają, że istotna jest atmosfera, która towarzyszy spotkaniu i pociąg do wybranego obiektu, mniejsze znaczenie ma natomiast wygląd potencjalnego kochanka czy też takie szczegóły, jak status, ubiór lub maniery. Najchętniej uległyby pragnieniu na jakiejś imprezie zakrapianej alkoholem, na wyjeździe, rzadziej na pierwszej zapoznawczej randce.

Swingowanie

Fantazja o kilku mężczyznach często idzie w parze z ochotą na seks w mieszanym towarzystwie. Paniom śnią się dzikie orgietki i noce niepohamowanej rozpusty.

Szczypta delikatności

Dla niektórych pań ostre zabawy nie stanowią afrodyzjaku. Pragną odmiany, a czasem odpoczynku od mężczyzny… Z rozkoszą zanurzyłabym się w wannie, czekając na to, aż kobiece usta zaczną łaskotać mnie po karku. Kobiety, które nie czują ciągotek do swojej płci, skarżą się na niedostatek niezwykłości w ich relacjach z partnerami. Czy on kiedyś mnie zaskoczy? W końcu zrobienie kolacji, to nie taki znowu wielki wyczyn!

Podniecający ból

A przecież są i takie panie, których wymagania znacznie przerastają wyobrażenia ich kochanków. Ochota na posmakowanie cierpienia niektóre dziewczyny posuwa, aż do granic upodlenia.

Nie ma granic

To nie męska wyobraźnia jest najbardziej płodna w tworzeniu erotycznych scenariuszy. Facet potrafi podniecić się byle czym. Kobieta potrzebuje specjalnej oprawy, żeby osiągnąć podobny stan pobudzenia. Dlatego im więcej zakazów ciąży na jej seksualnym życiu, tym częściej fantazjuje…

A teraz sam odpowiedz sobie na pytanie, czy twoja ukochana ma powody, by marzyć o czymś więcej…?

Leave a Reply