Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Dziewictwo na aukcję

December 15, 2016 - 3:08 pm No Comments

1,6 mln zł kosztuje w tej chwili dziewictwo 21-latki. Jak bardzo zdesperowana i zrozpaczona musi być ta dziewczyna, by wystawiać swoje dziewictwo na aukcji internetowej wie i rozumie tylko ona.

W 2014 roku ich dom strawił ogień, który najprawdopodobniej spowodowała awaria sieci elektrycznej. Rodzina musiała pomieszkiwać u rodziny, by w końcu wrócić na zgliszcza. Nieruchomość nie była ubezpieczona, więc nie mieli za co jej odbudować. Katherine Stone postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc matce. Na Facebooku znalazła reklamę domu publicznego Bunny Ranch w Nevadzie, gdzie prostytucja jest legalna i napisała list do właściciela.

Dennis Hof, który ma siedem legalnych burdeli w Nevadzie początkowo wyrzucił wiadomość od 20-letniej wówczas Katherine. Jednak ta nalegała i z matką przekonały biznesmena, by pomógł rodzinie. Zatrudnił małolatę w barze na jednym z „miłosnych rancz”. Dziewczyna potrzebowała jednak większej gotówki niż wypłata pomniejszona o prowizję szefa. Nie mogła się prostytuować, więc masowała klientów, ale to nadal było za mało.

Zapoznała się z historią Natalie Dylan która by opłacić szkołę sprzedała swoją cnotę za 2,5 miliona dolarów (również za pośrednictwem Hofa). Chciała zrobić to samo. Dennis nie był zadowolony z tego pomysłu, bo odmawiał dziewczynom, które robiły to z desperacji. Zresztą mówi, że takich ofert dostaje w miesiącu kilka. Ale w końcu uległ, bo stwierdził, że dla tak szczytnego celu jest to lepsze, aniżeli oddać się po alkoholu w toalecie z przypadkowym facetem.

Katherine póki co poznaje świat prostytucji, ale nie uprawiając seksu. Swoje wiano sprzeda mężczyźnie, z którym poczuje więź, ale i który wyłoży najwyższą sumę pieniędzy. Póki co jej dziewictwo osiągnęło na aukcji kwotę 400 000 dolarów (ok. 1,6 mln zł), z czego Dennis zadeklarował nie pobrać ani centa prowizji (pobiera połowę jej zarobków). Panna Stone wciąż czeka na nowe oferty. Po defloracji nadal zamierza pracować na ranczu Hofa. Mówi o 5 latach, by odłożyć na studia chce zostać prawniczką.

Gdy opinia publiczna poucza ją, że powinna zrobić to z miłości, odpowiada, że właśnie tak robi z miłości do swojej rodziny, by miała godne warunki do życia. Broni się, że ma prawo robić ze swoim ciałem, co uważa za słuszne.

Leave a Reply