Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Cola niszczy przyrodzenie

August 8, 2016 - 12:35 pm No Comments

Cola może negatywnie wpłynąć na zdrowie. W końcu zawiera w sobie tyle cukru, że już na samą myśl o tym, a poziom glukozy we krwi skacze dziesięciokrotnie.
To działanie coli jest jednak powszechnie znane i nikogo już nie zaskakuje. Tymczasem duńscy naukowcy odkryli, że ten popularny napój może także źle wpływać na męskie przyrodzenie.
Według ich badań picie około litra coli dziennie, może przyczyniać się do zmniejszenia liczby plemników w spermie. W jednym mililitrze nasienia faceta nienadużywającego napojów gazowanych pływa ok. 56 mln plemników, podczas gdy w spermie tego, który napoju nadużywa, znajduje się średnio 35 mln plemników.
Nie jest to wciąż liczba, która oznacza niepłodność, bo okazuje się, że pijesz litr napojów słodzonych dziennie, to ok. 20 milionów Twoich plemników umiera. I nawet jeśli Ty jej nie nadużywasz, to z pewnością znasz kogoś, kto to robi.
Poza tym, jak dodatkowo pokazują badania polskich naukowców, zawarte w gazowanych napojach substancje słodzące źle wpływają na całe przyrodzenie, przyczyniając się do zaburzeń erekcji.
Zastanówcie się sto razy, zanim będziecie chcieli sięgnąć po napój gazowany!!!

Leave a Reply