Strony, ktore nie sa zwiazane z tematyka jak ogloszenia towarzyskie

Cechy biseksualne kobiet

October 26, 2015 - 3:48 pm No Comments

To dobra wiadomość dla was, panowie. Albo zła. Zależy, jak na to spojrzeć. Niezależnie jednak od tego, czy wam się to podoba czy też nie, kobiety wykazują cechy biseksualne. I to nieomal wszystkie!

Tak przynajmniej twierdzi jeden z amerykańskich naukowców, który namówił kilka tysięcy pań do eksperymentu polegającego na… oglądaniu filmów erotycznych. Okazało się, że obserwujące sceny miłosne kobiety podniecał widok nie tylko samca, ale też przedstawicielek swojej płci. Było to zwłaszcza widoczne podczas scen z udziałem lesbijek.

Panowie, którym marzy się trójkącik z udziałem dwóch kobiet, będą zadowoleni, bo eksperyment pokazuje, że istnieją niemałe szanse na spełnienie fantazji. Mogą śmiało zacząć przekonywać swoje żony, dziewczyny lub kochanki do udziału w seksualnej sesji drugiej pani. Radość może jednak okazać się przedwczesna. Nikt nie gwarantuje, iż w wyniku rozszerzenia swoich horyzontów poznawczych, twoja połowica nie uzna, że jesteś mniej apetyczny od nowo poznanej dupy, a w związku z tym zbędny…tak w łóżku, jak na innych płaszczyznach życia. To wprawdzie ryzyko mało prawdopodobne, ale nie można go wykluczyć…

Drodzy panowie dobrze się przyjrzyjcie swoim kobietą…

Leave a Reply